Wygładzający zmarszczki SEYO FIGHT for MEN

Kategoria: Zabiegi dla mężczyzn
Zabiegi na twarz – TRANSDERMALNA APLIKACJA SEYO
Obszar: Twarz, szyja, dekolt
Problem: Dojrzała skóra męska
Widoczne oznaki starzenia
Zmarszczki
Koszt: Sprawdź w cenniku →
Ilość zabiegów w serii: 5 zabiegów
Odstępy: 3 – 4 dni
Czas zabiegu: 30 min
Znieczulenie NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest SEYO TDA?

Pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Pozwała na dostarczenie substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Na czym polega zabieg?

Specjalne substancje pozwalające rozbić barierę ochronną skóry aktywowane są pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu, dzięki czemu skóra otwiera się, a składniki czynne mogą przejść przez poszczególne warstwy naskórka, aż do skóry właściwej.

Jak przebiega zabieg?

Po odpowiednim oczyszczeniu skóry, zabieg rozpoczyna się od mikrodermabrazji. Następnie za pomocą aplikatora TDA wprowadzana jest ampułka FIGHT w głąb skóry. Zabieg uzupełnia relaksacyjna maska na twarz SEYO. Na koniec nakładany jest krem z filtrem UV.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

wyciąg z Baobabu, wyciąg z żywicy Kadzidłowca, Wit. C,E,B3,B6, przeciwzmarszczkowy Peptyd tripeptide-38, kw. hialuronowy

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

SEYO TDA FIGHT polecany jest dla dojrzałej skóry męskiej z widocznymi oznakami starzenia.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Zabieg SEYO TDA FIGHT został opracowany do walki z oznakami starzenia się męskiej skóry. Stanowi mocną kombinację składników aktywnych redukujących zmarszczki, odżywia skórę i głęboko nawilża, zapewniając optymalny poziom nawodnienia. Wzmacnia barierę ochronną skóry, ponadto poprawia mikrokrążenie, pobudzając odnowę komórkową.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zalecana jest seria 5 zabiegów wykonywanych w odstępach kilkudniowych przez okres 3 tygodni, aby doprowadzić do pełnego odbudowania się skóry cierpiącej na niedobór składników odżywczych i tlenu. Następnie należy powtarzać jeden zabieg co 4-6 tygodni dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zabiegu należy pielęgnować skórę odpowiednio dobranymi do rodzaju cery kosmetykami.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart