Seyo Med TDA SHINE&GLOW

Kategoria: Zabiegi na ciało – SHINE&GLOW
Obszar: włosy, skóra głowy
Problem: Cienkie, słabe włosy
Włosy szorstkie, matowe
Problem z wypadaniem włosów
łupież
Elektryzowanie się włosów
Koszt: ?
Ilość zabiegów w serii: 7 zabiegów
Odstępy: 6 -7  dni
Czas zabiegu: 30 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest SEYO TDA?

Pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Pozwała na dostarczenie substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Na czym polega zabieg?

Specjalne substancje pozwalające rozbić barierę ochronną skóry aktywowane są pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu, dzięki czemu skóra otwiera się, a składniki czynne mogą przejść przez poszczególne warstwy naskórka, aż do skóry właściwej.

Jak przebiega zabieg?

Za pomocą aplikatora TDA na suche i czyste włosy, pozbawione lakieru, pianki i innych środków do modelowania włosów, wprowadzana jest  ampułka  SHINE & GLOW  w głąb skóry głowy i na długości włosów. Zabieg uzupełnia relaksacyjny masaż głowy. Po zabiegu nie ma konieczności mycia głowy i włosów.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Siarka, Tymol, Chinina, Kw. Salicylowy, Mentol, Kumaryna,

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

SEYO TDA SHINE & GLOW  polecany jest dla skóry głowy wymagającej regeneracji, borykającej się z problemem łupieżu, oraz na włosy cienkie, matowe, szorstkie w dotyku, elektryzujące się o nieestetycznym wyglądzie.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

SEYO TDA SHINE & GLOW wspomaga regenerację skóry głowy,  działa skutecznie przeciw łupieżowi, nadaje włosom połysk i gładkość, zmniejsza ładunek elektrostatyczny we włosach, zapewnia większą objętość, wspiera wzrost włosów.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zalecana jest seria 7 zabiegów wykonywanych w odstępach kilkudniowych przez okres 6 tygodni. Następnie należy powtarzać jeden zabieg co 4-6 tygodni lub według potrzeb dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zabiegu należy pielęgnować skórę odpowiednio dobranymi kosmetykami.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart