Przeciwtrądzikowy SEYO PRODERM

Kategoria: Zabiegi na twarz – TRANSDERMALNA APLIKACJA SEYO
Obszar: Twarz, szyja, dekolt
Problem: Cera problematyczna
Trądzik
Koszt: 340 zł
Ilość zabiegów w serii: 5 zabiegów
Odstępy: 3 – 4 dni
Czas zabiegu: 30 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest SEYO TDA?

Pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Pozwała na dostarczenie substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Na czym polega zabieg?

Specjalne substancje pozwalające rozbić barierę ochronną skóry aktywowane są pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu, dzięki czemu skóra otwiera się, a składniki czynne mogą przejść przez poszczególne warstwy naskórka, aż do skóry właściwej.

Jak przebiega zabieg?

Po odpowiednim oczyszczeniu skóry, zabieg rozpoczyna się od mikrodermabrazji. Za pomocą aplikatora TDA wprowadzana jest ampułka PRODERM w głąb skóry. Zabieg uzupełnia relaksacyjna maska na twarz SEYO. Na koniec nakładany jest krem z filtrem UV.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

ekstrakt z korzenia kurkumy, propolis.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

SEYO TDA PRODERM polecany jest dla skór problematycznych, trądzikowych ze stanami zapalnymi, a także ze schorzeniami wywołanymi przez bakterie i grzyby.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

SEYO TDA PRODERM zapewnia warunki, które pozwalają zwalczać wykwity i stan zapalny poprawia wygląd skóry w przypadku trądziku.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zalecana jest seria 5 zabiegów wykonywanych w odstępach kilkudniowych przez okres 3 tygodni, aby doprowadzić do pełnego odbudowania się skóry cierpiącej na niedobór składników odżywczych i tlenu. Następnie należy powtarzać jeden zabieg co 4-6 tygodni dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zabiegu należy pielęgnować skórę odpowiednio dobranymi do rodzaju cery kosmetykami.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart