Laserowy resurfacing skóry, ust FRAX 1550

Kategoria: Zabiegi laserowe Ellipse – FRAX 1550
Zabiegi regenerujące okolice ust – FRAX 1550
Obszar: Twarz, szyja, dekolt; plecy, ręce, dłonie, łokcie, kolana, okolice oczu, usta
Problem: Nierównomierny koloryt skóry
Zmarszczki
Fałdy skóry
Osłabienie struktury skóry
Plamy starcze
Kurze łapki
Powiększone pory
Koszt: Sprawdź w cenniku Zabiegi laserowe Ellipse →
Sprawdź w cenniku Zabiegi regenerujące okolice ust →
Ilość zabiegów w serii: 1 – 6 zabiegów
Odstępy: Co 4 – 6 tygodni
Czas zabiegu: 15 – 60 min
Znieczulenie: TAK

OPIS ZABIEGU

Co to jest Ellipse Frax 1550?

Zabieg laserowy Ellipse Frax 1550 nm polega przede wszystkim na tworzeniu pod stałą kontrolą bardzo małych wysp uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową, normalną skórą. W momencie naprawy przez organizm takich kontrolowanych uszkodzeń kolagen na całym obszarze poddawanym zabiegowi ulega wymianie, redukując cienkie linie i pozostawiając świeższą skórę. Jednocześnie powierzchnia skóry zostaje odnowiona, a jej pigmentacja wyrównana. Badania pokazują, że leczenie kombinacyjne z wykorzystaniem światła wąskopasmowego Ellipse (technologia SWT® opracowana przez firmę Ellipse), a następnie lasera Frax 1550 zapewnia jeszcze lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów. A ze względu na fakt, że powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, proces regeneracji następuje bardzo szybko.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg poprzedza wykonanie demakijażu, następnie nakładany jest żel znieczulający na powierzchnię skóry. Urządzenie emituje krótkie impulsy generujące mikrouszkodzenia w skórze. Zabiegowi towarzyszyć może lekki dyskomfort oraz uczucie ciepła.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • Nierównomierny koloryt skóry
  • Zmarszczki
  • Fałdy skóry
  • Osłabienie struktury skóry
  • Plamy starcze
  • Kurze łapki
  • Powiększone pory

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Ellipse Frax 1550 pozwoli zredukować cienkie linie, wyeliminować problemy z pigmentacją oraz poprawić wygląd i rozmiar porów. Specjaliści Ellipse opracowali fabryczne ustawienia dla różnych typów skóry, które pozwalają na wykorzystanie odpowiedniej ilości energii dla konkretnej karnacji. Zabieg nie jest ograniczony jedynie do twarzy i można go przeprowadzać również w przypadku uszkodzeń na przykład na szyi, klatce piersiowej i ramionach.

laserowy resurfacing skóry Mokotów

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie serii czterech zabiegów. Jednak, jeśli masz ciemniejszą skórę, bezpieczniej jest wykonać więcej bardziej delikatnych zabiegów.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Należy unikać wizyt w solarium oraz stosowania środków samoopalających przed zabiegiem oraz w trakcie okresu leczenia. Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na skórze opalonej, jednak ekspozycja na słońce przed leczeniem musi być ograniczona do minimum.
W przeciwnym razie zabieg będzie mniej skuteczny, a także mniej komfortowy dla pacjenta. Maksymalne rezultaty można uzyskać po zastosowaniu przed i po zabiegu normalnego kremu nawilżającego. Jeśli masz tendencję do występowania trądziku lub opryszczki, porozmawiaj na ten temat ze swoim lekarzem. Po zabiegu należy unikać kontaktu z promieniowaniem słonecznym przez 30 dni lub stosować ochronę przeciwsłoneczną (co najmniej SPF 30), jeśli ekspozycja na słońce jest nieunikniona.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart