Łagodzący SEYO RESCUE for MEN

Kategoria: Zabiegi dla mężczyzn
Zabiegi na twarz – TRANSDERMALNA APLIKACJA SEYO
Obszar: Twarz, szyja, dekolt
Problem: Podrażniona skóra męska
Przesuszona, odwodniona skóra
Koszt: Sprawdź w cenniku →
Ilość zabiegów w serii: 5 zabiegów
Odstępy: 3 – 4 dni
Czas zabiegu: 30 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest SEYO TDA?

Pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Pozwała na dostarczenie substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Na czym polega zabieg?

Specjalne substancje pozwalające rozbić barierę ochronną skóry aktywowane są pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu, dzięki czemu skóra otwiera się, a składniki czynne mogą przejść przez poszczególne warstwy naskórka, aż do skóry właściwej.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i stonizowania skóry. Następnie przy pomocy aplikatora TDA wprowadzana jest ampułka RESCUE. Zabieg uzupełnia relaksacyjna maska na twarz SEYO. Na zakończenie nakładany jest krem z filtrem UV.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

wyciąg z pestek jęczmienia zwyczajnego, Wit. C,E,B3, Pantenol. wyciąg z żywicy Kadzidłowca, kw. hialuronowy

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

SEYO TDA Rescue polecany jest dla odwodnionej i podrażnionej cery męskiej.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Po zabiegu następuje widoczna poprawa wyglądu skóry. Podrażnienia spowodowane częstym goleniem zostają złagodzone. Skóra pozostaje głęboko nawilżona oraz dotleniona. Zabieg wspomaga leczenie egzemy, trądziku jak również atopowego zapalenia skóry. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, łagodzi rumień.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zalecana jest seria 5 zabiegów wykonywanych w odstępach kilkudniowych przez okres 3 tygodni, aby doprowadzić do pełnego odbudowania się skóry cierpiącej na niedobór składników odżywczych i tlenu. Następnie należy powtarzać jeden zabieg co 4-6 tygodni dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart