Łagodzący SEYO DERMACOOL

Kategoria: Zabiegi na twarz – TRANSDERMALNA APLIKACJA SEYO
Obszar: Twarz, szyja, dekolt
Problem: Cera wrażliwa, podrażniona
Koszt: 320 zł
Ilość zabiegów w serii: 5 zabiegów
Odstępy: 3 – 4 dni
Czas zabiegu: 30 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest SEYO TDA?

Pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Pozwała na dostarczenie substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Na czym polega zabieg?

Specjalne substancje pozwalające rozbić barierę ochronną skóry aktywowane są pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu, dzięki czemu skóra otwiera się, a składniki czynne mogą przejść przez poszczególne warstwy naskórka, aż do skóry właściwej.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i stonizowania skóry. Następnie przy pomocy aplikatora TDA wprowadzana jest ampułka DERMACOOL Zabieg uzupełnia relaksacyjna maska na twarz SEYO. Na zakończenie nakładany jest krem z filtrem UV.

GŁÓWNE SKŁADNIKI :

mentol, kamfora, Wit B3, E. Ekstrakt z żywicy Kadzidłowca.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

SEYO TDA DERMACOOL polecany jest dla cer wrażliwych, podrażnionych jak również po zabiegach laserowych lub innych intensywnych terapiach kosmetycznych.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

SEYO TDA DERMACOOL powoduje uczucie chłodu, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i antyoksydacyjnie. Pozostawia skórę rozświetloną, gładką aksamitną w dotyku.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Zalecana jest seria 5 zabiegów wykonywanych w odstępach kilkudniowych przez okres 3 tygodni, aby doprowadzić do pełnego odbudowania się skóry cierpiącej na niedobór składników odżywczych i tlenu. Następnie należy powtarzać jeden zabieg co 4-6 tygodni dla podtrzymania uzyskanych efektów.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zabiegu należy pielęgnować skórę odpowiednio dobranymi do rodzaju cery kosmetykami.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart