Fotoodmładzanie SWT

Kategoria: Zabiegi laserowe Ellipse – SWT
Obszar: Twarz, szyja, dekolt; plecy, ręce, dłonie
Problem: Nierównomierny koloryt skóry
Przebarwienia posłoneczne
Plamy starcze
Rumień i drobne naczynka
Osłabienie struktury skóry
Koszt: Sprawdź w cenniku →
Ilość zabiegów w serii: 1 – 6 zabiegów
Odstępy:
Czas zabiegu: 15 – 30 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest Fotoodmładzanie Ellipse SWT?

Zabiegi na skórze zniszczonej przez słońce sprawiają, że skóra staje się bardziej gładka, wszelkie plamy starcze zostają usunięte, a nierówna pigmentacja i rozlane rumienie zlikwidowane. Struktura skóry ulega poprawie, a wiele kobiet twierdzi, że nakładanie makijażu jest dużo łatwiejsze po zabiegu. Zabiegi na twarzy są najbardziej popularne, ale istnieje możliwość poddawania zabiegom wszystkich obszarów ciała.

Na czym polega zabieg?

Krótkie i bezpieczne impulsy światła (technologia SWT opracowana przez Ellipse, często określana mianem lasera) są kierowane w stronę powierzchni skóry. System filtruje światło, aby zapewnić, że wykorzystywane długości fal są absorbowane przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych oraz przez melaninę w plamach starczych. Podczas poddawania zabiegowi komórek zawierających duże ilości melaniny lub hemoglobiny, docelowe naczynie ulega podgrzaniu i zniszczeniu w czasie zaledwie kilku tysięcznych sekundy.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg poprzedza wykonanie demakijażu, następnie nakładany jest żel optyczny na powierzchnię skóry. Urządzenie emituje krótkie impulsy powodujące uczucie ciepła. Zabiegowi towarzyszyć może lekki dyskomfort ale znieczulenie nie jest wymagane.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • Nierównomierny koloryt skóry
  • Przebarwienia posłoneczne
  • Plamy starcze
  • Rumień i drobne naczynka
  • Osłabienie struktury skóry

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Przez kilka dni po zabiegu skóra może sprawiać wrażenie lekko „przybrudzonej”. Jednak po tym czasie skóra będzie wyraźniej gładsza i świeższa w wyglądzie.
Badania kliniczne dokumentujące bezpieczeństwo i skuteczność sprzętu Ellipse zostały przeprowadzone przez czołowych lekarzy przed wprowadzeniem produktu na rynek, a wyniki tych badań opublikowano w szanowanych dziennikach medycznych.

Zdjęcie przed zabiegiem

fotoodmładzanie Ellipse przed zabiegiem

Efekt po zabiegu

fotoodmładzanie Ellipse po zabiegiem

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Aby zachować młodzieńczy wygląd, zaleca się przeprowadzanie 2-3 zabiegów, a następnie 1–2 zabiegów podtrzymujących co roku.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Światło wykorzystywane podczas zabiegu jest w pełni bezpieczne. Niemniej należy unikać opalania się (na słońcu, w solarium lub stosowania środków samoopalających) 30 dni przed oraz 30 dni po okresie zabiegowym. W przeciwnym razie opalona skóra absorbuje więcej światła, a to z kolei sprawia, że zabieg jest mniej skuteczny i bardziej bolesny. Ogólnie żadna specjalna pielęgnacja nie jest konieczna po zabiegu, jednak osoby z wrażliwą skórę mogą stosować na twarzy zimny kompres natychmiast po zabiegu lub korzystać ze specjalnych zabiegów łagodzących typu Dermacool (Seyo TDA). Należy korzystać z ochrony przeciwsłonecznej (co najmniej SPF 30).

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart