Ekskluzywny zabieg z Kawiorem SKINFIT

Kategoria: Zabiegi dla mężczyzn
Zabiegi na twarz – EKSKLUZYWNA PIELĘGNACJA PEVONIA
Obszar: Twarz, szyja, dekolt, okolica oczu
Problem: Cera dojrzała,
Zmarszczki
Szary, ziemisty koloryt
Utrata jędrności, elastyczności, suchość
Koszt: Sprawdź w cenniku →
Ilość zabiegów w serii: 5 zabiegów
Odstępy: raz w tygodniu
Czas zabiegu: 60 min
Znieczulenie: NIE

OPIS ZABIEGU

Co to jest Ekskluzywny zabieg z kawiorem SKINFIT by Pevonia?

Jest to manualny zabieg wykorzystujący najlepsze i najbezpieczniejsze składniki aktywne pochodzenia naturalnego dla osiągania spektakularnych efektów pielęgnacyjnych.

Na czym polega zabieg?

Profesjonalny zabieg dla zaawansowanej obrony przed starzeniem, bogaty w czysty ekstrakt z kawioru, polipeptydy kolagenu i rewolucyjny liofilizowany Escutox®. Poprawia elastyczność, głęboko odżywia skórę, dotlenia i nawilża. W widoczny sposób redukuje zmarszczki i linie na skórze oraz przywraca równomierny, zdrowy wygląd. Zabieg polecany dla cer dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia z tendencją do przesuszania.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg poprzedza wykonanie delikatnego i niezwykle przyjemnego demakijażu oczu, ust oraz twarzy, szyi i dekoltu. Następnie nakładana jest oczyszczająca maska enzymatyczna. Kolejny krok to relaksująco-liftingujący masaż przeprowadzany na liofilizowanym serum z Escutox oraz nałożenie silnie regenerującej kawiorowej maski kremowej oraz miękkiej maski również z kawiorem. Zabieg zakończony jest nałożeniem odpowiednio dobranego do rodzaju cery kremu by Pevonia

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • Cera dojrzała
  • Zmarszczki
  • Szary, ziemisty koloryt
  • Utrata jędrności, elastyczności, suchość

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Skóra po zabiegu jest wyraźnie nawilżona, dotleniona i odżywiona. Zmarszczki zostają wygładzone, oraz zostaje przywrócony blask szarej i zmęczonej skórze.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

5 zabiegów w serii

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Dla podtrzymania efektów zabiegu należy stosować odpowiednio dobrane kosmetyki pielęgnacyjne w domu z linii kawiorowej by Pevonia. Należy również pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej i używać kremy na dzień z filtrem.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart