Seyo

SEYO TDA

Piękna skóra nie jest już tylko kwestią wieku

Dzięki SEYO TDA terapie odmładzające, pozwalają na długo ujędrnić skórę bez konieczności stosowania jakichkolwiek igieł

seyo TDA

TDA oznacza „aplikację transdermalną”. Jest to przede wszystkim pierwszy na świecie dermatologiczno-estetyczny system, który w nieinwazyjny sposób przenosi odmładzające składniki czynne do najgłębszych warstw skóry.

To pierwszy na świecie dermatologiczny system do przeprowadzania zabiegów estetycznych, który pozwala konkretnym składnikom czynnym na przeniknięcie do najgłębszych warstw skóry – bez konieczności stosowania igieł.

Tak głęboka penetracja skóry jest możliwa dzięki opracowanej wyłącznie przez SEYO substancji nośnikowej zwanej LP3, wzbogaconej dodatkowo składnikami aktywnymi. Po aktywacji czystym tlenem LP3 otwiera naskórek i pozwala substancjom czynnym na przeniknięcie do kolejnych warstw skóry.

SEYO TDA to wyjątkowo elastyczny system terapeutyczny, który oferuje specjalne programy odpowiadające na wszystkie problemy skóry. Zabieg może być przeprowadzany na skórze twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, jak również na obszarach występowania blizn. Co więcej, intensywność zabiegu można dostosować w zależności od obszaru, na przykład zapewniając intensywną pielęgnację obszaru wokół oczu.

Sposób użycia jest dostosowany do właściwości fizycznych każdego zestawu składników aktywnych, aby zapewnić, że wszystkie substancje docierają do skóry w najlepszy możliwy sposób i zapewniają maksymalne efekty.

Zabiegi face liftingu oraz Botoks przeżywają gwałtowny wzrost popularności. Klientki chcące wyglądać piękniej często poddają się jednemu zabiegowi chirurgicznemu za drugim, a dodatkowo muszą stosować się do praktyk kosmetycznych, których skuteczność nie została potwierdzona. Niestety chęć posiadania perfekcyjnego wyglądu jest dużo silniejsza i nawet świadomość, że takie zabiegi mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia nie wpływa na zmianę decyzji. Co więcej, efekty są często tylko przejściowe i mogą w poważny sposób wpłynąć na mimikę twarzy.

seyo tda

Gładka skóra bez użycia skalpela?

Z dermatologicznego punktu widzenia naszą uwagę powinniśmy skupić przede wszystkim na procesie starzenia się komórek. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić. W rzeczywistości wszystko, co stosujemy na powierzchni skóry ma ograniczony wpływ na obszary znajdujące się głębiej, jak skóra właściwa. Niektóre kremy sprawiają, że skóra jest w dotyku przyjemniejsza, a zawarte w produktach perfumy dają uczucie świeżości. Należy jednak pamiętać, że procesu starzenia w ten sposób zatrzymać się nie da.

Innowacyjność

System SEYO TDA pozwala dotrzeć do struktur komórkowych i nie tylko dostarcza ważne składniki aktywne, ale także wpływa pozytywnie na poziom natlenienia skóry, a uzyskane efekty utrzymują się długo. Co więcej, nie wymaga stosowania igieł i nie wiąże się z żadnym bólem. W oparciu o aktualne badania naukowe SEYO TDA to wysoce skuteczna, nieinwazyjna forma odmładzania i regeneracji skóry.

Jak wygląda zabieg?

Po odpowiednim oczyszczeniu skóry twarzy zabieg rozpoczyna się od dermabrazji przy użyciu SEYO PREPARE. Podczas tego procesu obumarłe komórki naskórka są usuwane w delikatny, lecz skuteczny sposób. SEYO PREPARE wspiera proces wychwytu składników czynnych TDA (np. kompleksów hialuronowych) oraz aktywuje komórki budujące kolagen. SEYO PREPARE w optymalny sposób przygotowuje skórę do głęboko oddziałującego zabiegu TDA, którego celem są poszczególne warstwy skóry. Utrzymując odpowiednią odległość od powierzchni, aplikator TDA przesuwa się nad poddawanymi zabiegowi obszarami skóry. Urządzenie pokazuje postępy oraz sygnalizuje moment, kiedy należy przejść na inny obszar twarzy. SEYO TDA nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. System zapewnia delikatne i przyjemnie chłodne doznania przypominające masaż. Zabieg uzupełnia relaksacyjna maska na twarz SEYO.

Efekty zabiegu

Maska pozwala odświeżyć i rozluźnić skórę, jak również sprawia, że skóra jest intensywnie odżywiona. SEYO w wyjątkowy sposób oddziałuje na skórę, która po zabiegu regeneruje się od środka i zachowuje swoje naturalne naprężenie. Przeprowadzanie regularnych zabiegów TDA sprawia, że w najgłębszych warstwach skóry akumulują się składniki czynne. Substancje te nieustannie pobudzają podział komórkowy oraz zapewniają długotrwałą poprawę wyglądu skóry. Naturalna struktura skóry jest w widoczny sposób jędrniejsza, a głębokość zmarszczek zostaje zmniejszona. W tym samym czasie TDA redukuje zmarszczki wywołane siłą przyciągania, a skóra wydaje się być bardziej odświeżona i odmłodzona.

SEYO TDA to efekt zakrojonych na szeroką skalę badań i prac rozwojowych.

Jest to aktualnie jedyna nieinwazyjna forma terapii odmładzającej, która pozwala na maksymalne odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry.
SEYO TDA to olbrzymi skok w kierunku dermatologicznej i kosmetycznej perfekcji.

SEYO PREPARE – PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE

Dzięki pokrytej szafirem powierzchni zabiegowej 3D, precyzyjny zabieg dermabrazji z SEYO PREPARE zapewnia pełną kontrolę podczas usuwania najbardziej zewnętrznej warstwy naskórka.

SEYO PREPARE składa się z zestawu trzech narzędzi. Ten zabieg dermabrazji jest niezwykle skuteczny, a jednocześnie prosty do przeprowadzenia. Pozwala w idealny sposób przygotować skórę do późniejszej terapii odmładzającej.

TDA Eelastyczny system terapeutyczny ze specjalnymi programami do leczenia wszystkich problemów skóry

ODPOWIEDNI PROGRAM DLA KAŻDEGO TYPU SKÓRY

Podczas pracy na ekranie dotykowym systemu wyświetlane są informacje o pozostałym czasie zabiegu oraz poziomie intensywności terapii. System prowadzi także użytkownika przez cały proces zabiegowy oraz poszczególne obszary stosowania. SEYO TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysoce skoncentrowany tlen w wyjątkowo oczyszczonej postaci. Jest to najważniejsza część zabiegu. Specjalne substancje o właściwościach pozwalających na pokonanie bariery ochronnej są aktywowane pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu. W ten sposób dochodzi do otwarcia skóry, a składniki aktywne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry właściwej.

Firma SEYO opracowała pięć specjalnych produktów, które pozwalają skutecznie zwalczać problem starzejącej się skóry.

Dostarczają do skóry wszystko, czego potrzebuje, wspierają naturalny proces regeneracji skóry, poprawiają jej nawilżenie i elastyczność, a także zapewniają działanie antyoksydacyjne i chronią przed wolnymi rodnikami.
Produkty są dostępne w trzech stężeniach: HYAL N5, HYAL N10 oraz MiTO- CELL.

Wybór odpowiedniego produktu zależy od wymaganej intensywności zabiegu. W pewnych sytuacjach, jak w przypadku skóry podrażnionej, ze stanem zapalnym lub zanieczyszczonej, zalecamy użycie PRODERM.
POLAR oferuje efekt rozjaśnienia w przypadku problemów z pigmentacją i plam starczych. Produkty są odpowiednie dla wszystkich osób bez względu na wiek i typ skóry.
Ich produkcja odbywa się w warunkach farmaceutycznych. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie.

SEYOCEUTICALS

To produkty opracowane na podstawie badań naukowych, które oferują idealne uzupełnienie dla zabiegu TDA.

Nowa seria produktów SEYOceuticals to dostosowane do potrzeb uzupełnienie profesjonalnych zabiegów klinicznych SEYO TDA. SEYOceuticals zostały opracowane z myślą o różnego rodzaju potrzebach skóry, tj. aby przeciwdziałać oznakom starzejącej się skóry, aby eliminować istniejące niedoskonałości lub aby poprawiać wygląd skóry z medycznie zdiagnozowanym problemem.
SEYOceuticals są oparte na wynikach profesjonalnych badań farmaceutycznych. Każda seria składa się z aktywującego serum, które przenika głęboko w skórę, oraz z odpowiedniego kremu, który pielęgnuje i chroni skórę. Delikatny mus oczyszczający, odpowiedni dla wszystkich typów skóry, stosuje się w ramach przygotowań do zabiegu odżywczego.

SEYOceuticals to dermatologicznie przetestowane produkty, które nie zawierają sztucznych barwników, parafiny i oleju silikonowego. Aby nie stosować środków konserwujących, serum do skóry wrażliwej zawiera szklane koraliki, które wspierają proces wchłaniania, zapewniają wyjątkową świeżość skóry oraz gwarantują skuteczność produktów.

salon kosmetyczny Warszawa

ul. Biały Kamień 5B
02-593 Warszawa

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzenia w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zapraszamy do kontaktu

m.nowak@supernova.com.pl

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart