Nordlys by Ellipse

ELLIPSE NORDLYS

Najbardziej uniwersalny i skuteczny system na rynku

Nordlys: zatwierdzony przez FDA!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że system Nordlys został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA)

nordlys-by-ellipse

Pierwsze systemy Nordlys zostały sprzedane przez naszego dystrybutora Ellipse USA podczas targów Aesthetic Show w Las Vegas. Informacje na temat zatwierdzenia wywołały wiele uśmiechów, szczególnie na twarzy Jona Urbana z Ellipse USA.

Firma Ellipse z wielką dumą przedstawia Nordlys – najbardziej uniwersalną platformę, jaka została kiedykolwiek stworzona, która pozwala poddawać zabiegom zmiany naczyniowe i barwnikowe, jak również usuwać niechciane owłosienie.

Wykorzystując zarówno laser jak i technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma), system Nordlys od Ellipse sprawia, że rosnące potrzeby i wymagania pacjentów w odniesieniu do zabiegów estetycznych i dermatologicznych można spełnić za pomocą jednej, niezwykle uniwersalnej maszyny. W ten sposób zwrot z inwestycji następuje szybciej, a wymagana przestrzeń w gabinecie zostaje zredukowana.

Wraz z wprowadzeniem nowych i wyjątkowych impulsów o czasie trwania poniżej milisekundy, firma Ellipse po raz kolejny przesunęła granice tego, co możliwe i wyznaczyła nowe standardy leczenia, pozwalając lekarzom na jeszcze więcej zastosowań terapeutycznych, takich jak: usuwanie super cienkich teleangiektazji oraz różowych (głębokich) naczyniaków płaskich typu port wine stain.

Nowe, elastyczne ramię sprawia, że ekran dotykowy i taca z akcesoriami są zawsze na wyciągnięcie ręki, a tym samym użytkownik może w łatwy i komfortowy sposób modyfikować ustawienia bez konieczności zmiany pozycji. Co więcej, wszystkie dodatkowe akcesoria są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

ELLIPSE_MG_3998_tryk_VL555

WŁAŚCIWOŚCI

Impuls o czasie trwania poniżej milisekundy

Wprowadzenie nowych i wyjątkowych impulsów o czasie trwania poniżej 1 milisekundy pozwala poddawać zabiegom zmiany, których leczenie nie było wcześniej możliwe, np.: super cienkie teleangiektazje oraz różowe (głębokie) naczyniaki płaskie typu port wine stain.

6 aplikatorów SWT oraz Nd:YAG

Sześć unikalnych aplikatorów wykorzystujących technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma) wraz z aplikatorem Nd:YAG umożliwia wykonanie 17 różnych zabiegów, oferując niespotykaną dotąd szybkość i skuteczność. Na przykład całe plecy mogą być poddane zabiegowi z aplikatorem HRL 600 w mniej niż 10 minut.

Najbardziej przyjazny system w historii

Dzięki wyjątkowo nowatorskiej budowie firma Ellipse po raz kolejny osiągnęła wyżyny możliwości, zapewniając użytkownikowi niezwykłe warunki pracy. Spokojne środowisko pracy to klucz do osiągnięcia sukcesu, w związku z czym Ellipse opracowała najcichszy system na rynku – zarówno podczas wykonywania zabiegów jak i w czasie pomiędzy. Nowe, elastyczne ramię sprawia, że ekran dotykowy oraz taca z akcesoriami są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

Inteligencja kliniczna

Wyjątkowa inteligencja kliniczna pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Na podstawie oceny parametrów pacjenta wykonanej przez użytkownika (np. rozmiar naczynia oraz kolor) system Nordlys automatycznie dobiera właściwe ustawienia takie jak: rozmiar plamki, poziom energii oraz długość impulsu.

Swoboda działania dla ekspertów

Dla użytkowników zaawansowanych (ekspertów) Nordlys oferuje niedoścignioną elastyczność pracy i możliwość przesuwania granic tego, co możliwe. W ten sposób użytkownicy mogą definiować własne impulsy lub zestawy impulsów. A wraz z nowym i unikalnym impulsem o czasie trwania poniżej milisekundy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby osiągać zadziwiające wyniki w przyszłości.

ZABIEGI

Jeden system, wiele zastosowań

W przeciwieństwie do lasera platforma oparta na kilku technologiach może być wykorzystywana do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów.

System Nordlys oraz technologia SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma) to bezpieczne, skuteczne i długotrwałe rozwiązania, które umożliwiają przeprowadzanie następujących zabiegów:

Czas pożegnać się z powolnymi, skomplikowanymi i bolesnymi metodami depilacji.
Usuwanie wielu typów zmian naczyniowych, takich jak teleangiektazje, naczyniaki czy plamy typu port wine stain.
Szybkie i delikatne usuwanie łagodnych zmian pigmentacyjnych naskórka.
Usuwanie plam starczych, teleangiektazji, rozlanych rumieni oraz nierównej pigmentacji na twarzy i ciele.
Pomoc w uzyskaniu czystej cery bez konieczności stosowania antybiotyków.
Leczenie rogowacenia trądzikowatego, trądziku, a także redukcja zmarszczek.
Skuteczne usuwanie żylaków kończyn dolnych i innych, trudnych zmian naczyniowych, takich jak teleangiektazje, żylaki siatkowate, oporne naczyniaki płaskie typu port wine stain oraz jeziora żyle.
Błyskawiczne, bezbolesne i skuteczne leczenie grzybicy paznokci – bez żadnych efektów ubocznych stosowania leków.

OPINIE

"Ellipse to mój system z wyboru i podstawowe narzędzie pracy od wielu lat. System jest niezawodny i oferuje szeroki zakres dostępnych zabiegów. Nd:YAG pozwala mi przeprowadzać zabiegi na większych naczyniach krwionośnych, a pacjenci zdecydowanie lepiej tolerują zastosowany mechanizm chłodzenia w porównaniu z innymi urządzeniami na rynki. Nowe, krótsze impulsy SWT umożliwiają skuteczne leczenie schorzeń, które wcześniej mogłem poddawać zabiegom jedynie za pomocą impulsowych laserów barwnikowych."

Prof. Dr. Med. Peter Bjerring

prywatny szpital Mølholm, Vejle, Dania

"Lubię system Ellipse, ponieważ pozwala on na przeprowadzanie większości zabiegów, o które proszą moi pacjenci: zaczynając od zabiegów usuwania owłosienia (nawet w przypadku typu skóry VI) lub korekcji barwnikowej. Wykorzystuję platformę Ellipse oraz aplikatory PR lub VL, lub końcówkę Nd:YAG, do wszystkich wskazań naczyniowych. Potężny aplikator Nd:YAG jest w stanie usunąć niewielkie, czerwone teleangiektazje, jak również obszerne jeziora żylne. Ostatnio odkryłem, że różnego rodzaju zaburzenia tkanki tłuszczowej, jak np. żółte kępki skóry wokół oczu (Xantelazma*) lub przerost gruczołu łojowego*, mogą być również poddawane leczeniu z końcówką Nd:YAG. Moja współpraca z Ellipse rozpoczęła się w 2000 roku i nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek systemy, które stosuję od 14 lat uległy najmniejszej nawet awarii."

Prof. Dr. Med. Michael Drosner

Institute for Laser Research in Dermatology, cutaris Center, Monachium, Niemcy

Broszura do pobrania

salon kosmetyczny Warszawa

ul. Biały Kamień 5B
02-593 Warszawa

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzenia w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zapraszamy do kontaktu

m.nowak@supernova.com.pl

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart