Biotek

APARAT STILUS BIOTEK

URZĄDZENIE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Biotek jest liderem na rynku makijażu permanentnego na świecie. Obecnie, dostępny jest w 43 krajach na świecie z 50 akademiami i ponad 200 000 zadowolonych klientów.

makijaż permanentny Warszawa

W swoich laboratoriach opracowuje i tworzy wszelkie, najdrobniejsze elementy, aby mieć pewność uzyskania najwyższej jakość, zarówno barwników jak i narzędzi do makijażu permanentnego.

Dzięki idealnej synergii pomiędzy maszyną, igłą, barwnikiem i techniką aplikacji możemy osiągnąć najlepsze efekty. Dlatego w Klinice Piękna Supernova pracujemy tylko na najlepszych maszynach i najlepszych barwnikach, aby makijaż przez długi czas pozostawał naturalny i piękny.

STILUS EVO

To urządzenia zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane we Włoszech. Każdy Stilus Evo jest ręcznie montowany, testowany przez ponad trzy godziny ciągłej aktywności. Tylko doskonały Stilus Evo opuszcza laboratoria Biotek w Mediolanie. Stilus to legenda, Stilus to najwyższej klasy światowa marka.

Stilus EVO to najbardziej zaawansowany dermograf o najwyższych parametrach w całej gamie urządzeń do makijażu permanentnego Biotek. Łatwy w obsłudze i użyciu, został zaprojektowany, aby zapewnić wszechstronność profesjonalistom, dając większą dynamikę i elastyczność, dostosowując się do zdolności Linergistów. Połączenie technologii, materiałów high-tech, kompaktowych wymiarów i lekkości sprawia, że ​​Stilus EVO jest wyjątkowy.

Stilus-EVO-makijaz-permanentny
salon kosmetyczny Warszawa

ul. Biały Kamień 5B
02-593 Warszawa

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzenia w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zapraszamy do kontaktu

m.nowak@supernova.com.pl

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart