Kosmetyki

EXIMIA

W zabiegach Eximia wykorzystujemy profesjonalne, włoskie kosmetyki odgrywające ważną rolę w procesie redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz silnie liftingujące. Wspierają one metabolizm lipidów, aktywują procesy lipolityczne.

Dodatkowo pobudzają mikrokrążenie, usprawniają drenaż wzmacniając detoksyfikację organizmu. Wpływają również na produkcję włókien strukturalnych skóry jak kolagen i elastyna, dzięki którym nasza skóra pozostaje napięta, jędrna i elastyczna.

SEYO

W zabiegach SEYO TDA wykorzystujemy niemieckiej jakości dermokosmeceutyki oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych jak Kadzidłowiec, Kurkuma, Imbir, Konopie indyjskie czy wyciąg z Baobabu. Dodatkowo ampułki zabiegowe wzmacniane są witaminami: C, E oraz z gr. B.

Podczas zabiegu składniki aktywne wraz z wysoko oczyszczonym tlenem wnikają do głębokich warstw skóry wpływając na procesy regeneracyjne, dzięki czemu stymulują nasza skórę od wewnątrz dając spektakularne efekty.

PEVONIA

W zabiegach Pevonia wykorzystujemy najpotężniejsze składniki do pielęgnacji skóry pochodzące z najbezpieczniejszego źródła, czyli z natury. Pozbawione są sztucznych barwników, zapachów oraz chemikaliów. Łączą w sobie naturalne składniki roślinne i morskie z zaawansowaną technologią oraz systemami dostarczania, które zapewniają maksymalne wchłanianie, docierając do najgłębszych warstw skóry. Licznie nagradzane i klinicznie sprawdzone produkty posiadają zdolność regenerowania, odmładzania i rewitalizowania cery, gwarantując fenomenalne rezultaty.
Większość kosmetyków przeznaczona jest do profesjonalnych zabiegów w SPA jednak w sklepie Pevonia istnieje możliwość zaopatrzenia się w produkty do użytku domowego, przedłużające efekt zabiegów w SPA.

BIOTEK

Barwniki Biotek to produkty najwyższej klasy. Laboratoria Biotek zrewolucjonizowały sektor kolorów dermopigmentacyjnych, przewidując przyszłość i tworząc jedyną w swoim rodzaju linię kolorów.

Zaprojektowane i wykonane przy użyciu najnowszych technologii, są jedynymi kolorami na świecie z aktywnym rozcieńczalnikiem, bogatym w jony wapnia.

Barwniki Biotek nie uczulają i są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry z różnorodnymi odcieniami.

Dzięki ponad 160 różnym tonalnościom bez problemu znajdziesz wymarzony i idealnie dopasowany kolor do swojej skóry.

Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij Enter

Shopping Cart